OBP Incentive & Sport Travel Sp. z o.o.
Strona Główna - Realizacje

- Wyspy Karaibskie

Klient

Miejsce

Wyspy Karaibskie

Długość pobytu

Luty 2017

Ilość osób

Wyspy Karaibskie

Wróć

Przepiękne plaże, szum błękitnego morza, odpoczynek wśród palm, pyszne jedzenie i charakterystyczna muzyka budząca do życia – to właśnie Karaiby. Karaiby, które przez wielu nazywane są rajem na ziemi. To miejsce z niezapomnianym klimatem, który tworzą nie tylko przemili mieszkańcy, ale także tropikalne lasy, wodospady, plantacje wonnych korzeni czy destylarnie rumu. Na Karaibach wszystko jest inne: ładniejsze, bardziej radosne, bardziej kolorowe. Gdy już ktoś raz odwiedzi którąś z karaibskich wysp, to na pewno będzie chciał tam powrócić – my z pewnością chętnie wybierzemy się tam jeszcze raz.
Podczas naszej ostatniej wyprawy odwiedziliśmy kilka karaibskich wysp, między innymi Dominikę oraz Gwadelupę. Dziewicza, dzika Dominika zachwyciła nas swoimi licznymi cudami natury: bujnym lasem tropikalnym, wodospadami, gorącymi źródłami i krystalicznie czystą wodą z nienaruszoną rafą koralową. Na Gwadelupie, odkrytej przez Kolumba w 1493r. podziwialiśmy karaibskie krajobrazy, odwiedziliśmy też egotyczne wioski i miasteczka gdzie w towarzystwie mieszkańców kosztowaliśmy lokalnego rumu i zapoznawaliśmy się z bogatą kulturą tej wyspy. Podczas naszej karaibskiej wyprawy dotarliśmy również na Barbados, zwane też „Małą Anglią Karaibów”. Tutaj odwiedziliśmy wiele ciekawych miejsc (zarówno historycznych jak i przyrodniczych) oraz podziwialiśmy zapierające dech w piersiach pejzaże. Odwiedziliśmy też słynne, malownicze plaże takie jak Carlisle Bay, gdzie panują idealnie warunki do uprawiania sportów wodnych np. nurkowania. Podczas wizyty na Tobago, otoczeni wzgórzami i dżunglą odpoczywaliśmy w towarzystwie tubylców, a na gwarnym Trynidadzie bawiliśmy się do białego rana przy rytmach karaibskiej muzyki. Saint Lucia zachwyciła nas tropikalną przyrodą, a na Grenadzie odkrywaliśmy pochodzenie przydomku tej bajecznej wyspy (zwanej korzenną) delektując się wspaniałą, lokalną kuchnią.
Wszystkie wyspy, które tym razem udało nam się odwiedzić urzekły nas swoją niepowtarzalnością, wspaniałym klimatem i pozytywnym nastawieniem mieszkańców. Każda z wysp posiada swój własny charakter jak i przepiękne, malownicze krajobrazy którymi nie sposób się nie zachwycić. Jedno jest pewne – na Wyspy Karaibskie trzeba koniecznie się udać! Zachęcamy do odkrywania ich uroków razem z nami.