OBP Incentive & Sport Travel Sp. z o.o.
Strona Główna - Realizacje

- Miami & Bahamas

Klient

Branża ubezpieczeniowa

Miejsce

Miami & Bahamas

Długość pobytu

Kwiecień 2014

Ilość osób

90

Miami & Bahamas

Wróć

W kwietniu zorganizowaliśmy dwa programy incentive dla pracowników i współpracowników jednej z największych w Polsce firm w branży ubezpieczeń. Uczestników zaprosiliśmy do Miami oraz na rejs luksusowym statkiem wycieczkowym wzdłuż Wysp Bahama.
Główną atrakcją obu wyjazdów był rejs luksusowym statkiem w trakcie którego uczestnicy mieli możliwość zwiedzania stolicy Bahamów – Nassau oraz odbyć rejs katamaranem po turkusowych wodach oceanu wśród malowniczych wysepek i atoli. Nie zabrakło również emocji w trakcie kilkugodzinnego Safari na skuterach wodnych wzdłuż malowniczej, prywatnej wyspy CocoCay.
W Miami uczestnicy wzięli udział w grze miejskiej w trakcie której jeździli po mieście typowymi amerykańskimi limuzynami. Celem gry było odnalezienie ważnych miejsc na mapie miasta, opisać je i zrobić zdjęcia. Wygrywał zespół, który zameldował się jako pierwszy na mecie. W ciągu 6-dniowego wyjazdu nie zabrakła również innych atrakcji. Zabraliśmy uczestników na wyprawę charakterystycznymi łodziami Airboat po bagnach Everglades. Nie zabrakło również emocji w czasie rejsu superszybką łodzią o mocy 1100 KM wzdłuż wybrzeży Miami, w trakcie którego każdy mógł się przekonać na własne oczy m.in. jak mieszkają gwiazdy showbiznesu.