OBP Incentive & Sport Travel Sp. z o.o.
Strona Główna - Realizacje

- Lazurowe Wybrzeże

Klient

Różne branże

Miejsce

Francja, Euro 2016

Długość pobytu

Czerwiec 2016

Ilość osób

260 osób

Lazurowe Wybrzeże

Wróć

W czerwcu 2016 roku nie mogło nas zabraknąć na Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej. Zebraliśmy wszystkie siły i zaczęliśmy działać już od grudnia ‘15, z niecierpliwością czekając na wyniki losowania drużyn do fazy grupowej. Po poznaniu grup na EURO 2016 mieliśmy już tylko jeden cel – przeżyć wspólnie z naszymi klientami piłkarskie emocje! Reprezentacja Polski zmobilizowała cały zespół OBP do działania!
W kwietniu część naszej ekipy poleciała do Francji aby sprawdzić czy wszystko, co zostało wcześniej zaplanowane, będzie gotowe na EURO. Sprawdzaliśmy wybrane hotele, restauracje i atrakcje, które mieliśmy w programie. Wszystko musiało być dopięte na ostatni guzik.
Nasza oferta obejmowała całe pakiety wyjazdowe dla grup, wraz z wejściem na stadion, jak również pakiety indywidualne. Zebraliśmy niemałą liczbę osób, które kolejny raz zaufały nam przy organizacji wyjazdu na tak wielką imprezę sportową.
Byliśmy na każdym meczu fazy grupowej – w Nicei, w Paryżu oraz w Marsylii. Po kolejnych awansach polskiej reprezentacji, podążaliśmy za nimi również do Lyonu i ponownie do Marsylii. Było warto!