Klient

Miejsce

Birma

Długość pobytu

Listopad 2016

Ilość osób

Birma

Wróć

Birma to kraina tajemnicza, nieodkryta. To jeden z najsłabiej poznanych dotąd zakątków Azji – miejsce pełne egzotyki, które urzeka przede wszystkim dziką przyrodą, historią i tradycjami, które nie zmieniły się tu od wieków. To kraj pełen buddyjskich świątyń, wspaniałych zabytków oraz starożytnych miast – w każdym z nich zaś czaruje architektura i charakterystyczna atmosfera. Widoczna na każdym kroku odmienność tego kraju sprawia, iż jest ono turystyczną perełką, pełną gościnnych, życzliwych i zawsze uśmiechniętych ludzi.
My w Birmie zakochaliśmy się od razu i uważamy, że jest to wspaniałe miejsce na wyjazd incentive! Podczas naszego pobytu odwiedziliśmy Bagan – jedyne w swoim rodzaju miejsce, pełne pagód, buddyjskich klasztorów i kaplic, których widok zapiera dech w piersi. Podziwialiśmy majestatyczną Złotą Pagodę w Rangun a Amayabuya i Mingun z pozostałościami olbrzymiej pagody Bagaya zachwyciły nas swoją odmiennością. Łódkami przemierzyliśmy jezioro Inle i liczne kanały, podziwiając pływające wioski z kolorowymi targami, sklepami i świątyniami. Poznawaliśmy kulturę i tradycje grupy Intha, znanej głównie z powodu niezwykłej techniki wiosłowania. Obcowaliśmy z lokalną społecznością, byliśmy z wizytą u mnichów, a podczas lotu balonem spojrzeliśmy na przepiękne krajobrazy Birmy z innej perspektywy. Każdy dzień spędzony w tym wspaniałym miejscu był niezapomnianą przygodą.
Birma jest naszym zdaniem niezwykłym miejscem, pełnym wspaniałych widoków, tysiąca różnych oblicz Buddy oraz przygody piękniejszej niż można to sobie wyobrazić. Zapraszamy do kraju tysiąca pagód!