OBP

Wróć

OBP Incentive & Sport Travel Sp. z o.o. powstało w 1999 roku jako Olimpijskie Biuro Podróży i już po kilku miesiącach zostało członkiem Polskiej Izby Turystyki. Jako jedno z nielicznych biur posiadamy Certyfikat Profesjonalnego Organizatora Turystyki Biznesowej wydany przez Polską Organizację Turystyki oraz Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ubezpieczeniowego Signal Iduna na ubezpieczenie kosztów powrotu klientów do kraju, a także zwrotu wpłat wniesionych przez klientów za imprezę turystyczną.

Początki naszej działalności to organizacja imprez sportowych o charakterze międzynarodowym i kongresów, których zleceniodawcami były Światowe Federacje Sportowe. Byliśmy wyłącznymi organizatorami wyjazdów ekip narodowych, sponsorów i turystów na Igrzyska Olimpijskie w Sydney, Salt Lake City i Atenach. Doświadczenie zdobyte na tym polu zaowocowało w 2000 roku rozszerzeniem naszej działalność na turystykę biznesową.

Obecnie proponujemy kompleksową obsługę podróży służbowych, organizację szkoleń, konferencji i kongresów, imprez integracyjno – motywacyjnych oraz wyjazdów biznesowych na największe imprezy sportowe.

Grupa OBP

Wróć

Certyfikaty

Wróć