OBP Incentive & Sport Travel Sp. z o.o.
Strona Główna

- Incentive

Incentive

Zmotywowani i zadowoleni pracownicy są kręgosłupem przedsiębiorstwa i jego największą wartością dlatego wyjazdy incentive, czyli motywacyjne, powinny być organizowane przez każdą firmę. Pozwalają zbudować zaufanie pracowników do pracodawcy oraz wzmocnić więź z firmą i współpracownikami.

Dobry wyjazd motywacyjny nie tylko podnosi morale i wydajność pracy pracowników, ale również pomaga zbudować dobre i bliskie relacje z obecnymi i przyszłymi klientami. Najlepszy incentive to podróż obfitująca w niecodzienne atrakcje, często do niebanalnych miejsc na ziemi.

Przygotowujemy wyjazdy incentive od 17 lat. Byliśmy niemalże w każdym zakątku świata – jedliśmy sushi w najlepszych restauracjach w Japonii, jak również smakowaliśmy dholl puri z przydrożnych budek na Maurtitiusie. Znamy miejsca, których nie znajdziecie w przewodnikach, a które na długo zapadną w Waszej pamięci. Nasze doświadczenie pozwala nam przygotowywać coraz lepsze i coraz bardziej nietypowe wyjazdy. Wierzymy, że najlepsza firma incentive to taka, która zapewnia kompleksową organizację podróży, gwarantując przy tym niesztampowe atrakcje.

Dążąc do takiej pozycji w branży staramy się, aby każdy wyjazd incentive był oryginalny i niepowtarzalny. Do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie. Tworzymy oferty „na miarę”, nie wyręczając się popularnymi propozycjami.

Spełnimy Twoje oczekiwania proponując szeroki wachlarz ofert na wyjazdy motywacyjne na całym świecie. Najlepsze hotele, obsługa na najwyższym poziomie i pomysły, na które konkurencja nigdy nie wpadnie. Oferta podróży zostanie stworzona i dopasowana dokładnie do Twoich wymagań, oczekiwań i potrzeb.

Skontaktuj się z nami lub odwiedź nas w Warszawie i sprawdź, jakie niebanalne pomysły przygotowaliśmy dla Ciebie!